HAVAYOLU LASHING

Havayolu lashing hizmeti son derece hassas bir yük sabitleme çalışmasını zorunlu kılmaktadır. Havayolu taşımacılığı diğer taşımacılık türleri içerisinde en maliyetli olan taşımacılık tipidir.

Dolayısıyla havayolu ile taşınacak ürün ve malzemeler ya mesafenin çok uzun olmasından dolayı ya da çok değerli olmasından dolayı taşınabilmektedir. Bu nedenle her zaman tercih edilen bir taşıma yolu değildir. 

Havayolu lashing, profesyonel bir çalışma ile mümkün olabilir. Uçağın uzun saatler boyunca havada kalması sabitleme işlemi doğru yapılmayan her ürün ve malzeme için risk oluşturmaktadır. Öte yandan bir ürünün havayolu ile transferinin amacı hızlı bir şekilde yerine ulaştırılmasıdır. 
Havayolu lashing hizmetinde paketleme, ambalajlama ve sandıklama işlemi de önemli olmaktadır. Sarsıntılara karşı daha korunaklı olması açısından lashing hizmeti havayolu lojistiğinin olmazsa olmazıdır. Uzman kadromuz ile donanımlı teknik altyapıya sahip Kaplan Lashing her zaman siz müşterilerin memnuniyetini  önemsemektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı yani uluslararası alanda ticaret yapan firmalar, ürünlerinin sağlıklı ve hızlı bir şekilde yerine ulaşması için havayolu lashing hizmetini kullanmaktadır. Yük sabitlemenin son derece zor bir çalışma olduğu bilinmelidir. Bu nedenle yük sabitleme işlemi belirli aşamalarla gerçekleşir. İlk ve temel aşama ürünlerin ayrıştırılmasıdır. Cins, ebat, ağırlık ve sıvı/katı durumuna göre bir ayrım gerçekleşir. Daha sonra her ürün gruplanarak sandıklama işlemi uygulanabilir. En son işlem olarak da sabitlenip havayolu transferine teslim edilmesidir.  

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?